SEMINÁŘ pro děti S TANCEM A CIRKUSEM

Nedělní odpoledne pro děti s tancem a cirkusem

TANEČNÍ SEMINÁŘ od 15:00 do 16:00 pro děti od 3 do 8 let

CIRKUSOVÝ SEMINÁŘ od 16:00 do 17:00 pro děti od 5 do 8 let

[highlight]Kdy:[/highlight] Neděle 17. března
[highlight]Kde:[/highlight] Centrum Dračí brána, Křenova 11, Praha 6 – Petřiny

[highlight]Cena:[/highlight]

Za jeden seminář: 120 Kč pro děti z tanečního nebo cirkusového kroužku jen za 90 Kč. (Lze využít permanentku 2 kredity.)

Za 2 semináře nebo 2 děti: 200 Kč pro děti z tanečního kroužku jen za 180 Kč. (Lze využít permanentku 4 kredity.)

[highlight]Kapacita omezena! Přihlašování na oba semináře do 13. Března 2013[/highlight]

na info@spolecnyden.cz nebo prostřednictvím registračního formuláře

V průběhu roku proběhne tento typ „minisoustředění“ jak v zimním tak i v jarním semestru. Kroužek bude zakončen společným vystoupením na SLAVNOSTI SPOLEČNÉHO DNE.

TANEČNÍ SEMINÁŘ

Seminář vede lektorka a tanečnice Anežka Stráníková
(Duncan Centrum Praha, Pohybové vzdělávání pro děti předškolního věku Babyfit, více na stránce lektoři)

tanec_tanecni_tvorba_zmenseny

Seminář navazuje na kroužky Společného dne „Tanečky“ a „Tanec a taneční tvorba“. Je určen stávajícím členům kroužků i novým zájemcům. Nabízí možnost soustředěné práce s lektorkou i mimo pravidelný kroužek, upevnění skupiny dětí, naladění na společnou tvorbu.

Seminář je zaměřen na rozvoj pohybové koordinace a rytmické cítění. To vše na melodie známých lidových či pohádkových písniček. Děti prostřednictvím tance rozvíjejí spontaneitu, vlastní kreativitu, schopnost používat své tělo a vyjadřovat pocity. Podpora správného držení těla a zdravého pohybu.

CIRKUSOVÝ SEMINÁŘ

Seminář vede mim, herec a divad. pedagog Lukáš Šimon
(Katedra pantomimy a nonverbálního divadla HAMU Praha, pantomimická skupina Silent Motion, taneční soubor PALEJA Ballet Theatre, Clownské divadlo Cirkus Sacra)

cirkusovy seminar

Lekce je zaměřená na tvořivost a poznání, uvolnění a zároveň zpevnění těla. Vše probíhá hravou formou a se zaměřením na individuální pohybovou kreativitu každého dítěte. Pohyb všeho druhu: akrobacie, pantomima, balanc, úpoly. Hra s předměty nebo ve dvojici. Tvorba vlastního pohybového projevu v klaunském stylu. Vhodné pro rozvoj motorických schopností, koordinace pohybu, rovnováhy a vybití přebytečné energie. Děti se učí bezpečnost jednotlivých cviků.