Podpořte zajímavé projekty

Tyto projekty opravdu stojí za to. Udělají radost vám i jiným lidem.

Nápad pro šestku

 Přátelé, 3. ročník je tady! Vyberte si svůj a podpořte ho. 

Letos nás zaujalo několik projektů, ale samozřejmě, že DOMA JE DOMA, a tak vám chceme představit tento:  CENTRUM PETŘINY

Další projekt podporuje klientka našeho spolku a požádala mě o podporu. Vím, kolik je s projektem práce. Sama jsem se účastnila 1. kola a můj projekt díky vám vyhrál a realizoval se. Což byla asi největší fuška. Jednalo se o obnovu chodníku, ponechání kostkovaného sófa a 6 nových stromů v květináčích naproti obchodního centra BILLA. Ještě jednou díky. 

A tady je zmiňovaný projekt od naši klientky: Vodní dětské hřiště Ruzyně 

HitHit projekty

Tereza Chlebusová učí děti plavat hravým způsobem. Už 20 let vede plaveckou školu, píše úžasný blog o plavání, umí si s dětmi hrát a CHCE VYDAT KNIHU, kterou napsala.

Hrajeme si na plavání, kniha o výuce plavání pro rodiče

Kniha vás naučí, jak podpořit své děti a naučit je plavat. Hravě, radostně, bez zbytečných slz a stresu. Navíc každé cvičení uvidíte i ve videu. Užijete si společný radostný čas se svými dětmi. Pomozte splnit ji sen a vy můžete získat s dobrým pocitem hodnotné dárky. Více o projektu si můžete přečíst zde >>

Kuchařku bez cukru, bez lepku a bez laktózy

Zdena Plavcova vydává svoji kuchařku! Je plná inspirace a snadných receptů bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Protože vařit zdravě není dřina.

Chcete ji mít doma? Třeba spolu se suprovou kuchyňskou zástěrou nebo dezertem, který vám vlastnoručně upeče?

Podpořte Kuchařku bez cukru, bez lepku a bez laktózy na Hithitu a vyberte si svou odměnu. Získáte vánoční dárek pro sebe, pro mámu nebo kamarádku. A nenechávejte si to jen pro sebe, sdílejte i s vašimi přáteli nejen na FB, aby se kuchařka a všechny suprový odměny dostaly k co nejvíce lidem.

Více o projektu si můžete přečíst zde >>