Petřiny budou mít novou knihovnu!

CHCETE OVLIVNIT PODOBU NOVÉ KNIHOVNY? MŮŽETE! NEVÁHEJTE A ZAPOJTE SE!

Vážení obyvatelé Petřin, klienti SPOLEČNÉHO DNE.
Městská knihovna v Praze chystá výstavbu nové knihovny na Petřinách. Projekt počítá s dvoupodlažní knihovnou, jejíž interiér bude rozdělen do jednotlivých zón tak, aby vyhovoval nejrozmanitějším čtenářským požadavkům. Pobočka nabídne také místa vhodná pro rozvoj místního kulturního života.
Více informací najdete dále v textu.
Neváhejte a zapojte se! Vyplnění dotazníku vám zabere cca 5 minut.

Těšíme se na SPOLEČNÝ DEN s Vámi!

Váš SPOLEČNÝ DEN, O.S.

 

[dividerbig]

Moje ideální knihovna je:

Fialová? Plná hudby? Tichá? Otevřená? S kávou, čajem, sušenkou? Pohodlná? Městská knihovna v Praze matně tuší, jaké by knihovny měly být, ale nejlépe to vědí sami čtenáři. A protože život budovy knihovny Petřiny se
vzhledem k použitým materiálům i roku otevření pomalu chýlí ke konci, máme na stole projekt nové budovy pro knihovnu. Jak bude knihovna vypadat zvenku, je projektem dané, ale rozhodně není jasné, jak bude vypadat uvnitř.

Rádi bychom, aby vypadala tak, jakou byste ji chtěli vy čtenáři. Moc nám proto pomůže, když si najdete chvilku a vyplníte nám tento dotazník. A pokud se budete chtít zapojit do projektování knihovny více, jste zváni na projektový workshop, který plánujeme na první čtvrtletí tohoto roku! Přesné datum bude včas uvedeno na našem webu. Že do knihovny nechodíte? Nevadí, zapojte se a pomozte nám postavit knihovnu, do které byste rádi chodili.

Více o chystané knihovně na:
http://www.mlp.cz/cz/novinky/420-petriny-budou-mit-novou-knihovnu/

Děkujeme za váš čas a těšíme se na všechny návrhy.

Link k dotazníku:
http://www.mojeanketa.cz/pruzkum/204824722/
Dotazník bude možné vyplňovat do 8. 2. včetně.

Děkujeme,
s přátelským pozdravem
Městská knihovna v Praze